Roczek ZosiDziś przedstawiam Wam uroczą Zosię, która świetnie spisała się podczas swojej pierwszej urodzinowej sesji. Z modelingiem poradziła sobie zjawiskowo.

Zobacz

Roczek ZosiPierwsze urodziny to z pewnością wielkie przeżycie, warto zatem uwiecznić to na zdjęciach. Jest to niesamowita pamiątka i fajny pomysł na prezent dla gości. Zosia mimo bolesnego ząbkowania poradziła sobie perfekcyjnie. Pozdrawiamy śliczną modelkę.

Zobacz

Sesja na 2 latka AgatkiAgatka to nasza wyjątkowa modelka, jest naszą stałą bywalczynią. Mieliśmy okazję robić zdjęcia również na roczek Agatki. Po każdym zrobionym zdjęciu przybiegała do fotografa, aby sprawdzić jak wyszła – prawdziwa modelka.

Zobacz

Roczek Marcelka


Marcelek razem ze swoją siostra Zuzią świętował z nami swoje pierwsze urodziny. Tort polany słodką bitą śmietana okazał się prawdziwym przysmakiem.

Zobacz

Sesja 11 dniowej kruszynkiMalutka kruszynka, która trafiła pod nasze fotograficzne skrzydła okazała się aniołkiem, który przespał prawie cały czas spędzony w naszym studio. W rezultacie powstały bardzo ciepłe kadry.

Zobacz

Boże Narodzenie 2017Święta zupełnie wyjątkowe, wyjątkowy czas i atmosfera. Magiczny czas, kojarzony z prezentami i Mikołajem. W naszym studio w tym czasie wykonujemy niezliczone ilości sesji. Praca z dziećmi to dla nas niesamowita przygoda. Zapraszamy do obejrzenia świątecznej galerii.

Zobacz

Sesja brzuszkowa AniAnia zaproszenie na sesję dostała w formie prezentu od swojej koleżanki. Ucieszyła się ogromnie i bardzo szybko zrealizowała voucher w naszym studio. Krótko potem przyszedł na świat ich piękny synek. Pozdrawiamy.

Zobacz

Sesja ŁucjiCudowne imię dla cudownego dziecka. Łucja to cudowna dziewczynka, którą razem z rodzicami i bratem mogliśmy fotografować. Kadry powstały w pięknym otoczeniu zielonego parku w Sannikach.

Zobacz

Roczek AgatkiPodczas roczkowej sesji z Agatką było wesoło kolorowo i bardzo słodko.

Zobacz

Mini sesja WiktoriiWiktoria na swoją bardzo poważna sesję przyjechała z mamą. Pracowała bardzo profesjonalnie i w bardzo krótkim czasie udało nam się zrealizować cały materiał. Wiktoria zachwyciła nas swoim niesamowitym uśmiechem.

Zobacz

Sesja FranusiaPoznajcie Franusia, który zahipnotyzował nas swoim spojrzeniem oraz oczarował całym sobą. Okazał się modelem bardzo dzielnym i wytrwałym, nie okazującym zupełnie żadnego zmęczenia.

Zobacz

Sesja ZosiDo naszego studia zawitała Zosia, która przyjechała do nas z rodzicami i starsza siostrą. Mimo, że nie udało jej się słodko usnąć przez cały czas trwania sesji, udało się zrealizować ciekawy materiał.

Zobacz

Sesja JulkiSesja małej Juleczki powstała w celu zrobienia pięknego zdjęcia do zaproszenia na chrzest. Julka to wspaniała modelka, która obdarował nas pięknym uśmiechem. Delikatna aranżacja sprawiła, że Julka wyglądała jak mała księżniczka.

Zobacz

Sesja NatalkiSesja Natalki

Zobacz

Boże Narodzenie 2016Magiczny klimat, unoszący się zapach pierników, biały puch za oknem, a u nas w studio w tym okresie zawsze trwają mini sesje świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zobacz

Sesja roczkowa OliwkiDo naszego studia przyszła na swoją roczną sesję Oliwka. Oliwka to chodząca księżniczka z przepięknymi oczkami.

Zobacz

Roczek Zosi

Dziś przedstawiam Wam uroczą Zosię, która świetnie spisała się podczas swojej pierwszej urodzinowej sesji. Z modelingiem poradziła sobie zjawiskowo.

Zobacz

Roczek Zosi

Pierwsze urodziny to z pewnością wielkie przeżycie, warto zatem uwiecznić to na zdjęciach. Jest to niesamowita pamiątka i fajny pomysł na prezent dla gości. Zosia mimo bolesnego ząbkowania poradziła sobie perfekcyjnie. Pozdrawiamy śliczną modelkę.

Zobacz

Sesja na 2 latka Agatki

Agatka to nasza wyjątkowa modelka, jest naszą stałą bywalczynią. Mieliśmy okazję robić zdjęcia również na roczek Agatki. Po każdym zrobionym zdjęciu przybiegała do fotografa, aby sprawdzić jak wyszła – prawdziwa modelka.

Zobacz

Roczek Marcelka

Marcelek razem ze swoją siostra Zuzią świętował z nami swoje pierwsze urodziny. Tort polany słodką bitą śmietana okazał się prawdziwym przysmakiem.

Zobacz

Sesja 11 dniowej Kruszynki

Malutka kruszynka, która trafiła pod nasze fotograficzne skrzydła okazała się aniołkiem, który przespał prawie cały czas spędzony w naszym studio. W rezultacie powstały bardzo ciepłe kadry.

Zobacz

Boże Narodzenie 2017

Święta zupełnie wyjątkowe, wyjątkowy czas i atmosfera. Magiczny czas, kojarzony z prezentami i Mikołajem. W naszym studio w tym czasie wykonujemy niezliczone ilości sesji. Praca z dziećmi to dla nas niesamowita przygoda. Zapraszamy do obejrzenia świątecznej galerii.

Zobacz

Sesja brzuszkowa Ani

Ania zaproszenie na sesję dostała w formie prezentu od swojej koleżanki. Ucieszyła się ogromnie i bardzo szybko zrealizowała voucher w naszym studio. Krótko potem przyszedł na świat ich piękny synek. Pozdrawiamy.

Zobacz

Sesja Łucji

Cudowne imię dla cudownego dziecka. Łucja to cudowna dziewczynka, którą razem z rodzicami i bratem mogliśmy fotografować. Kadry powstały w pięknym otoczeniu zielonego parku w Sannikach.

Zobacz

Roczek Agatki

Podczas roczkowej sesji z Agatką było wesoło kolorowo i bardzo słodko.

Zobacz

Mini sesja Wiktorii

Wiktoria na swoją bardzo poważna sesję przyjechała z mamą. Pracowała bardzo profesjonalnie i w bardzo krótkim czasie udało nam się zrealizować cały materiał. Wiktoria zachwyciła nas swoim niesamowitym uśmiechem.

Zobacz

Sesja Franusia

Poznajcie Franusia, który zahipnotyzował nas swoim spojrzeniem oraz oczarował całym sobą. Okazał się modelem bardzo dzielnym i wytrwałym, nie okazującym zupełnie żadnego zmęczenia.

Zobacz

Sesja Zosi

Do naszego studia zawitała Zosia, która przyjechała do nas z rodzicami i starsza siostrą. Mimo, że nie udało jej się słodko usnąć przez cały czas trwania sesji, udało się zrealizować ciekawy materiał.

Zobacz

Sesja Julki

Sesja małej Juleczki powstała w celu zrobienia pięknego zdjęcia do zaproszenia na chrzest. Julka to wspaniała modelka, która obdarował nas pięknym uśmiechem. Delikatna aranżacja sprawiła, że Julka wyglądała jak mała księżniczka.

Zobacz

Sesja Natalki

Sesja Natalki

Zobacz

Boże Narodzenie 2016

Magiczny klimat, unoszący się zapach pierników, biały puch za oknem, a u nas w studio w tym okresie zawsze trwają mini sesje świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zobacz

Sesja roczkowa Oliwki

Do naszego studia przyszła na swoją roczną sesję Oliwka. Oliwka to chodząca księżniczka z przepięknymi oczkami.

Zobacz

Projektujemy wspomnienia kontakt@artmediavideo.pl

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Be!INTERACTIVE 2018